• Головна
  • 40 тисяч дітей оздоровили в літніх таборах на Черкащині
14:20, 25 липня 2018 р.

40 тисяч дітей оздоровили в літніх таборах на Черкащині

40 тисяч дітей оздоровили в літніх таборах на Черкащині

Це – 35 % від загальної кількості малечі Черкащини, з них майже 25 тисяч – пільгових категорій.

— Цього року на проведення оздоровчої кампанії в області з різних джерел фінансування заплановано використати 33 млн 685 тис. грн. Особливу увагу приділяємо оздоровленню дітей пільгових категорій. Зокрема, за звітний період оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 24 968 категорійних дітей, — каже заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

За кошти обласного бюджету у квітні проведені відкриті торги на закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій. Всього придбали 758 путівок до Одеської області. Станом на 20 липня оздоровчими послугами охоплено 539 дітей. детский лагерь под киевом

– Наприкінці червня ми провели переговорну процедуру закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей соціально незахищених категорій до ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець», що у Смілі. Туди направимо 90 діток. Також проводимо цілорічне оздоровлення дітей в державних дитячих центрах України. Зокрема в «Артек», що на Київщині, та «Молода гвардія» на Одещині. За звітний період до цих закладів направлено 195 дітей пільгових категорій, – додав начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський.

Читайте також: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табір #діти #Черкащина #оздоровлення
Оголошення
live comments feed...