Українські школярі привезли шість медалей з олімпіади геніїв у США

Фото: geniusolympiad.org
Фото: geniusolympiad.org

2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові медалі здобули наші школярі на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила на базі State University of New York at Oswego.

Українські учні отримали дві почесні відзнаки. У змаганнях взяли участь понад 1300 школярів з усього світу у різних категоріях. Україну на олімпіаді представляли 8 манівців. Усі вони мають нагороди, повідомив сайт Міністерства освіти України.

«Золото» отримали: одинадцятикласник із Закарпаття Валентин Фречка  за роботу «Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя»; Катерина Малкіна, учениця з Маріуполя, за роботу «Метод біоутилізації поліетилену високої щільності».

«Срібло» отримали: Валерія Тищенко, учениця із Херсона, робота «Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію»; Максим Терентьєв, одинадцятикласник із Херсона, робота «Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму».

«Бронза» дісталася Софії Петришин, одинадцятикласниці зі Львова, робота «Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору»; Миколі Веремчуку, учню із Чернівців, робота «Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці».

Читайте також: У Черкасах виділили землю для меморіалу учасникам АТО.

олімпіада генії Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии