Черкаська міськрада затвердила ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік

Фото: Нацбанк України
Фото: Нацбанк України

Найбільше зміни торкнулися платників єдиного податку ІІ групи.

У Черкасах затвердили нові ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік. Соціальна допомога оподатковуватиметься на рівні 10 відсотків, а не 15, як зараз. Ті, хто займається роздрібною торгівлею з лотків, сплачуватимуть замість 20–10 % податків, стільки ж збиратимуть і за роздрібну торгівлю книгами, газетами, друкування газет, ремонт побутових виробів і предметів особистого вжитку, консервування фруктів та овочів, інформує сайт мерії.

Із 3 відсотків до одного знизили ставку податку для земель причалів.

На 0,5 % зросте податок за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), та складатиме 3,5%. Нині за це до бюджету сплачують 3 %, тоді як проект рішення передбачав збільшення до 10 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

Депутати виключили норму стосовно оподаткування нерухомого майна відмінного від земельної ділянки фізичним особам – платникам податку за об’єкт/об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки з будь-яким рівнем доходів, які мають у власності такі об’єкт/об’єкти житлової нерухомості: квартиру/квартири незалежно від їх кількості площею до 80 кв. метрів (включно); житловий будинок/будинки незалежно від їх кількості, площею до 220 кв. метрів (включно); різні типи об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх частки (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), площею до 300 кв. метрів (включно).

Читайте також: Конвертаційний центр з обігом понад 80 мільйонів ліквідували на Черкащині.

податки Черкаси міськарада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии