• Головна
  • На Черкащині нарахували 6,5 мільйонів шкоди за порушення земельного законодавства
12:53, 18 червня 2018 р.

На Черкащині нарахували 6,5 мільйонів шкоди за порушення земельного законодавства

Фахівці Держгеокадастру виявили 262 порушення земельного законодавства, вчинених на площі 5637 га.

Встановлено 177 фактів самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 3839 га, 22 випадки несвоєчасного повернення земельних ділянок, які були надані в оренду, загальною площею 815 га, 25 порушень, що полягають у відхиленні від проектів землеустрою при використанні земельних ділянок площею 648 га, повідомив сайт Черкаської ОДА.

Також зафіксовано 6 фактів нецільового використання земельних ділянок площею 118 га та 19 порушень адміністративного законодавства щодо невиконання приписів про усунення встановлених раніше порушень та ін.

У результаті перевірок винесено 246 постанов про адміністративні стягнення на загальну суму майже 61 тис. грн та направлено до правоохоронних органів 4 постанови про ознаки кримінального злочину.

Зважаючи на виявлені порушення, фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель нарахували розмір заподіяної шкоди державі на суму 6 млн 419 тис. грн, понад 1,9 млн грн з якої порушники сплатили добровільно.

За результатами перевірки до органів місцевого самоврядування сплачено 97 тис. грн втрат сільськогосподарського виробництва, що спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки площею 8 га.

Читайте також: Мер Черкас просить 60 мільйонів на ремонт двох вулиць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держгеокадастр #Черкащина #порушення
live comments feed...