17,5 тисяч черкащан знайшли роботу

З початку року 4,4 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості Черкаської області про наявність 19,7 тис. вакансій.

Це на 6,1% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи. З початку 2018 року роботу отримали понад 17,5 тис. осіб, що майже на 1 тис. осіб більше ніж у січні-травні торік, повідомили в ОДА.

За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 4,6 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні,  з них 311 осіб з інвалідністю, майже 7 тис. жінок, понад 5,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 9,3 тис. мешканців сільської місцевості. За направлення центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні-травні п.р. працевлаштовані 43 внутрішньопереміщених осіб та 182 особи з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

До тимчасової зайнятості були залучені 5,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Читайте також: Вступна кампанія-2018: що потрібно знати черкаським абітурієнтам.

службазайнятості роботодавці вакансії робота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии