• Головна
  • 13,5 мільйонів на придбання житла дітям-сиротам отримала Черкаська область
покращення
10:04, 6 червня 2018 р.

13,5 мільйонів на придбання житла дітям-сиротам отримала Черкаська область

покращення
13,5 мільйонів на придбання житла дітям-сиротам отримала Черкаська область

На покращення житлових умов дітей-сиріт області отримає утричі більшу суму, ніж у 2017-му.

Минулоріч завдяки цій субвенції область придбала 11 об’єктів соціального житла для 13 осіб з числа  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, у Городищенському, Кам’янському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському районах та Тальнівській об’єднаній територіальній громаді. На це спрямували 3,8 млн грн, повідомили в Черкаській ОДА.

За рахунок місцевих бюджетів у 2017 році забезпечили житлом 24 особи цієї категорії. Цього року є потреба у придбанні понад 50 житлових об’єктів. Зокрема трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу у Звенигородському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському районах та 53 квартир (будинків) для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Кошти можуть бути спрямовані також на будівництво будинків для дитячих будинків сімейного типу за типовим проектом, затвердженим Мінрегіоном.

— На цей час наші райони не заявляють про потребу в будівництві таких об’єктів. Поки що лише Кам’янщина відгукнулася і готова надати земельну ділянку під будівництво малого групового будинку. Хоча інші області значно жвавіше готові скористатися такою можливістю. Приміром, Львівщина та Дніпропетровщина цьогоріч будують по шість будинків для дитячих будинків сімейного типу державним коштом, — наголосив Сергій Овчаренко, заступник голови ОДА.

Читайте також: Найбільше патронатних сімей в Україні створено у Черкаській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житло #діти #сироти #Черкаськаобласть #субвенція
Оголошення
live comments feed...