• Головна
  • 60 тисяч черкащан мають право на пільги (перелік)
12:39, 5 червня 2018 р.

60 тисяч черкащан мають право на пільги (перелік)

У бюджеті Черкас передбачено майже 26 мільйонів гривень видатків на міські соціальні програми та утримання соціальних установ.

Торік на ці потреби було витрачено 23,8 мільйонів гривень. З питань оформлення пільг торік до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулось 30 тисяч осіб. На обліку у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право  на пільги, перебуває 59 тисяч 700 осіб, повідомили в мерії.

Міські програми соціального захисту націлені на підтримку найбільш незахищених верств населення, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це, зокрема, програма «Турбота» та комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

З місцевого бюджету здійснюються такі виплати:

- на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих учасників АТО; сім’ям загиблих в Афганістані; інвалідам по зору І та ІІ групи.

- на придбання ліків «чорнобильцям» під час стаціонарного лікування.

Грошова допомога: одноразова на оздоровлення пораненим учасникам АТО, щорічна на оздоровлення членам сімей загиблих; одноразова членам сімей загиблих в розмірі 50 тис. грн.; громадянам міста з фонду депутатів та міського голови; щомісячні стипендії визволителям міста; щорічна визволителям міста до дня визволення Черкас; одноразова з нагоди 100-річчя; щомісячні стипендії 100-річним мешканцям міста; на поховання деяких категорій осіб.

Також надається компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам.

Читайте також: У Черкаських медичних ралі перемогли фельдшери з Волині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пільги #бюджет #Черкаси
Оголошення
live comments feed...