Нові правила надання субсидій позбавили можливості скористатися допомогою 100 тисяч черкащан

Нова програма житлових субсидій почала діяти першого травня.

З 1 травня вводяться більш жорсткі обмеження для споживачів субсидій, які стосуються майнових та фінансових статків родин. Зокрема, через такі нововведення більше 30 тисяч черкаських родин будуть позбавлені  права на субсидію. Орієнтовно, близько ста тисяч осіб, повідомили в мерії Черкас.

– Зараз щоденно спеціалісти департаменту приймають близько 1200 жителів Черкас з питань щодо надання субсидії. Навантаження колосальне. Значній частині з цих заявників доводиться відмовляти через ухвалені Кабінетом Міністрів зміни до правил у надання такої види державної допомоги. Зрозуміло, що люди все обурення направляють на нас з цього приводу. Хоча ні департамент, ні загалом Черкаська міська рада  не може нічим зарадити у цій ситуації, – зауважив Олег Гудзенко, директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Згідно з державним курсом щодо децентралізації, більше повноважень передаються на місця. При цьому Уряд перекладає на плечі громади міст додаткові функції без належного фінансування. Це стосується й утримання закладів профтехосвіти, пільгові перевезення, додаткове фінансування галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунальної сфери тощо.

Нагадаємо, Нова програма житлових субсидій почала діяти 1 травня.

субсидії Черкаси уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии