Депутат Черкаської облради Сергій Гура у 2003-му вбив свою дружину — ЗМІ

Правоохоронці ексгумували тіло жінки, раніше вважалося, що вона зникла.

Сергій Гура 15 років тому вбив свою дружину, а його вбивця та екс-охоронець Микола Гончар був свідком цього. Про це повідомляє Еспресо.TV, посилаючись на власні джерела.

"В один з вечорів 2003 року Гура зателефонував своєму помічнику та водію Миколі Гончару з проханням відвезти дружину до нічного клубу. Коли останній прибув до будинку депутата, то побачив, як дружина Гури спускається сходами, а за нею йде її чоловік. Раптом Гура дістав пістолет Макарова та вистрілив росіянці в потилицю", - пише Еспресо.

Шокованому Гончару депутат пояснив, що жінка забагато знала. Разом чоловіки поїхали ховати тіло. Під час їхньої "подорожі" з багажника почали лунати крики, тож Гура ще раз вистрілив жінці у голову.  

Відомо, що тіло відвезли до лісосмуги на околиці села Леськи, де ї закопали на глибині близько метра. Втім, наступного дня вбивця згадав, що в кишені дружини залишився мобільник, через що він наказав Гончару відкопати її та вилучити телефон, що той і зробив.

Затриманий Гончар почав давати свідчення щодо кримінального минулого депутата зокрема і стосовно вбивства дружини.

Правоохоронці ексгумували тіло вбитої жінки, раніше вважалося, що вона просто зникла. Сам Гура розповідав правоохоронцям, що вона його покинула і повернулася до Росії.

Чим відомий вбитий депутат

За даними Еспресо, Гура почав бандитську кар'єру у 90-тих роках. Тоді він мав прізвисько "Гурентій" та був водієм кримінального авторитета "Торпеди". У 2009 році Гура став членом "Партії регіонів", а вже за місяць його було обрано головою Чигиринського районного осередку партії. До партії "Батьківщина" чоловік приєднався у 2015 році, а вже через рік його призначили заступником міського голови Анатолія Бондаренка, згодом обрали членом виконкому.

Нагадаємо, 24 травня до офісу депутата Черкаської облради Сергія Гури увірвався його екс-охоронець Микола Гончар та вбив його.

вбивство охоронець СергійГура Черкаськаобласнарада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі