Черкаським рятувальникам передали унікальну техніку

Шість новеньких пожежних автомобілів отримало обласне управління ДСНС України в Черкаській області.

5 авто («КРАЗ») були придбані за кошти держбюджету, автоцистерна «MAN» АЦ 5-50 була придбана за кошти міського бюджету Черкас, повідомив сайт мерії.

- В минулому році на автомобіль «MAN» виділили 4 млн. 600 тис. грн. Ця техніка не має аналогів в Україні, адже виготовлена на замовлення. Автомобіль має німецьку комплектацію, відрізняється висотою, що важливо в умовах міста, укомплектований пластиковою ємністю для піноутворювача, має потужний насос, - зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Окрім автоцистерни «MAN», рятувальникам Черкаси дістався ще й один новий «КРАЗ». Решта автомобілів, придбаних коштом держбюджету, попрямують до Чигиринського, Уманського, Лисянського і Драбівського районів. До цього рятувальники користувалися технікою зразка 80-90 –х років.

- Ще три роки тому в Черкаські області було 89% техніки, яка вже понад 2 терміни відпрацювала і підлягає списанню. І нині робиться все можливе, щоб забезпечити технікою новітнього зразка наші підрозділи. В минулому році ми отримали 4 автомобілі на базі «МАЗ», в позаминулому автомобіль MAN, в цьому році - 6 автомобілів. Нещодавно ми отримали сучасний катер, щоб можна було виконувати завдання в акваторії Дніпра, - сказав начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь.

Читайте також: На водоймах Черкащини з початку року загинуло 17 людей.

Фото: chmr.gov.ua

Черкаським рятувальникам передали унікальну техніку, фото-1 Черкаським рятувальникам передали унікальну техніку, фото-2 Черкаським рятувальникам передали унікальну техніку, фото-3 Черкаським рятувальникам передали унікальну техніку, фото-4
рятувальники Черкаси техніка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі