Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки

Сотні містян у національному вбранні пройшли маршем Черкасами.

Святкову колону очолив міський голова Анатолій Бондаренко із донькою Лізою. Люди рухались від пам'ятника Тарасу Шевченку до стели Борцям за волю України, повідомив сайт мерії.

Під час руху учасники ходи вигукували патріотичні гасла та співали українські пісні. Біля стели Борцям за волю України відбувся невеликий мітинг. Міський голова Анатолій Бондаренко привітав усіх зі святом.

- Мені приємно, що сьогодні більшість черкащан одягнули вишиванки. Одягнули їх у своєму серці, в своїй душі, вийшли разом з нами, щоб разом пройтися і засвідчити свою громадянську позицію, - сказав він.

Учасники  вишиванкової ходи виконали флешмоб – своїми тілами створивши фігуру «Я люблю Черкаси». Після цього присутні послухали кілька композицій у виконанні Черкаської капели бандуристів та під супровід бандур заспівали гімн України.

Читайте також: Юних мандрівників черкаські патрульні повернули додому.

Фото: chmr.gov.ua

Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки, фото-1 Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки, фото-2 Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки, фото-3 Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки, фото-4 Флешмоб, хода та мітинг — як у Черкасах відзначили День вишиванки, фото-5
вишиванки хода АнатолійБондаренко Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии