• Головна
  • В Черкасах написали правовий диктант
12:42, 27 квітня 2018 р.

В Черкасах написали правовий диктант

Фото: chmr.gov.ua

Фото: chmr.gov.ua

Учасники «Всеукраїнського правового диктанту» дали відповіді на 50 запитань з якими кожен українець стикається в повсякденному житті.

Надання медичних послуг, призначення субсидій, аліментів, проведення фінансових операцій, звернення до поліції тощо, повідомив сайт мерії.

Цього року правовий диктант пишуть у всіх обласних центрах України. Цей проект було започатковано торік, Черкаси також брали в ньому участь. Результати попереднього диктанту, а це лише 26 % правильних відповідей у середньому по Україні, показали, що нашим громадянам потрібно більше цікавитися своїми правами.

– Ми обов’язково використаємо отриманий під час правового диктанту зріз правових знань українців у нашій роботі в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», – зазначив начальник Головного територіального  управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Всі учасники диктанту отримали від працівників юстиції розроблені Мін’юстом інформаційні буклети з покроковою інструкцією, щодо того, як подати позовну заяву чи скаргу, домогтися виплати аліментів, захистити свій бізнес чи права орендодавця земельного паю, вирішити спір тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правовийдиктант #Черкаси
Оголошення
live comments feed...