![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкасиводоканал пропонує подвіщити тарифи
![Фото: 2day.kh.ua Фото: 2day.kh.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: 2day.kh.ua
На КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення щодо зміни тарифів на 2018 рік.
Слухання відбулося на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866. Участь у обговоренні взяли керівники підрозділів комунального підприємства, які відповідають за питання розрахунків тарифів, та представники громади, повідомили в мерії.
Зміна тарифів на комунальні послуги, обґрунтовується збільшенням їх складових, зокрема витрат на: електроенергію на 5,7%; реагенти на 21,4%; оплату праці, пов’язаних із зростанням прожиткового мінімуму на 4,5% з 01.07.2018 та 9% з 01.12.2018 і мінімальної заробітної плати на 16,3%; паливно-мастильні матеріали на 10%; рентну плату за спеціальне використання води на 278,5%.
На підприємстві пропонують встановити такий рівень тарифів
![Черкасиводоканал пропонує подвіщити тарифи, фото-1 Черкасиводоканал пропонує подвіщити тарифи, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: Володимир Гройсман проінспектував трасу у Черкаській області.