• Головна
  • У Черкаській області перерахували чисельність диких тварин
16:22, 28 березня 2018 р.

У Черкаській області перерахували чисельність диких тварин

Протягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, він є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Щорічний облік здійснюється з метою контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Кількість диких мисливських тварин в лісах Черкащини знаходиться в межах оптимальної чисельності, а по окремих угіддях і перевищує оптимальний рівень.

Щорічна таксація свідчить: на Черкащині фіксується позитивна динаміка щодо збільшення чисельності диких тварин. Якщо у 2007 році кількість копитних диких тварин становила 7,6 тис., то у 2018 році їх кількість зросла до 9,9  тис; у 2007 кількість диких хутрових тварин складала 37 тис, то у 2018 р. – 54,6 тис.

– Значне зменшення популяції диких звірів цьогоріч зафіксували лише по дикому кабану, – зазначив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка. – Цьому є логічне пояснення – у мисливських угіддях здійснювалася депопуляція цього виду у зв’язку із складною ситуацією з африканською чумою свиней.

У Черкаській області функціонує 54 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані державним лісовим господарствам.

Читайте також: Символ чистих легень: черкащанам роздавали ромашки.

У Черкаській області перерахували чисельність диких тварин, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дикітварини #Черкаськаобласть
Оголошення
live comments feed...