• Головна
  • У Черкасах на диспансерному обліку — 227 хворих на туберкульоз
09:24, 28 березня 2018 р.

У Черкасах на диспансерному обліку — 227 хворих на туберкульоз

У Черкасах на диспансерному обліку — 227 хворих на туберкульоз

Половина з них захворіли торік.

В Черкаській області у 2017 році на туберкульоз захворіло 617 осіб, в т.ч. 21 дитина віком до 14 років, померло – 120 осіб. Торік у Черкасах  захворіло на туберкульоз 115 осіб, на диспансерному обліку знаходиться 227 хворих, померло – 13, повідомив Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров'я.

Щорічно в Україні реєструється близько 30 тисяч нових випадків захворювання на туберкульоз, кожен восьмий помирає. За даними МОЗ, у 2017 році захворюваність на туберкульоз склала 27121 випадків (64 хворих на 100 000 українців), що в середньому перевищує показники європейських країн у 9 разів. При чому, більше 25% випадків туберкульозу так і залишаються недіагностованими.

Україна одна з перших країн у Європі з поширеністю мультирезистентних форм туберкульозу, тобто таких, які мають стійкість до традиційних препаратів та довше лікуються.

Щоб уберегти себе і своїх близьких, достатньо регулярно проходити флюорографічне обстеження та вчасно звертатися до лікаря. Туберкульоз виліковний при ранньому виявленні та своєчасному лікуванні.

Читайте також: Новонароджені черкащани отримуватимуть подарункові набори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туберкульоз #захворювання #здоров'я #МОЗ #Черкаси
Оголошення
live comments feed...