• Головна
  • Опитування: 54% черкащан задоволені мером
17:25, 26 березня 2018 р.

Опитування: 54% черкащан задоволені мером

Фото: 112 Украина

Фото: 112 Украина

Рівень задоволеності міським головою Черкас становить 54 %, міською радою – 27 %.

Про це свідчить результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI). Ці дані були зібрані із 20 січня до 10 лютого 2018 року. Загалом опитали 800 респондентів віком від 18 років, повідомив сайт міської ради.

Серед послуг та сфер міста його жителі краще оцінюють опалення, водопостачання, публічні парки та сквери, заклади торгівлі, дитячі садочки, школи, університети, технікуми, коледжі, спортивні заклади, заклади культури й медичні установи. Більшість опитаних вважають місто дружнім до дітей.

На рівні минулого року в 2018-ому лишилася й оцінка можливостей, які надає місто для розвитку особистості. Як приклад, жителі мають змогу вільно пересуватися всіма частинами й районами Черкас, вільно висловлювати власні думки та вільно реалізовувати свої духовні потреби.

Як свідчать результати дослідження, серед тих респондентів, котрі контактували з місцевою владою, половина (51 %) високо або добре оцінили рівень знань і компетентності її представників. Ще 41 % дали високі оцінки за простоту та зрозумілість рішень і порад, наданих службовцями, 33 % позитивно оцінили час очікування, ще 31 % – якість отриманих послуг.

Читайте також: Голова Черкаської області дав місяць на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Опитування: 54% черкащан задоволені мером, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #Черкаси #міськарада
Оголошення
live comments feed...