• Головна
  • Черкаські рятувальники провели навчання в найвищому православному храмі України
13:40, 22 березня 2018 р.

Черкаські рятувальники провели навчання в найвищому православному храмі України

Навчання влаштували на території Свято-Михайлівського Кафедрального  Собору.

Навчання були проведені у два етапи, під час теоретичної частини фахівці ДСНС детально ознайомилися із інженерними особливостями будівлі, а також із розташуванням та характеристикою наявних пожежно-профілактичних пристроїв об‘єкту.

Також рятувальники вивчили під’їзні шляхи для спецтехніки та розташування навколо об‘єкту водних джерел, які можна було б використати під час пожежогасіння, повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області.

Найбільш напруженим був другий етап, під час якого, співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій відпрацювали кілька важливих завдань. Чергові караули відпрацювали кілька тактичних схем притаманних бойовим діям під час боротьби із вогнем у церквах, зокрема роботам у задимлених приміщеннях, на висотах, проведення евакуації людей та матеріальних цінностей.

Під час навчань вдалось також перевірити знання щодо дій обслуговуючого персоналу об’єкту на випадок пожежі, оповіщення Служби «101», вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Проведення таких навчань це важлива складова підготовки пожежно-рятувальних підрозділів напередодні Великодня. Такі навчання з практичним відпрацюванням дій під час ліквідації пожеж у культових спорудах зараз проводяться в усіх районах області.

Підбиваючи підсумки, керівник навчань зазначив, що безпосередня присутність рятувальників на об‘єкті дозволяє не лише відпрацювати тактичні схеми розміщення наявних сил та засобів, а й вивчити об‘єкт, що є важливим фактором під час оперативного реагування пожежно-рятувальних підрозділів на можливу надзвичайну подію.

Читайте також: Уряд затвердив програму розвитку автомобільних доріг — які траси будуть відновлені.

Фото: ck.dsns.gov.ua

https://www.0472.ua/news/1988930

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #ДСНС #храм #пожежа
Оголошення
live comments feed...