• Головна
  • Центр служби крові створитимуть у Черкасах
09:35, 22 березня 2018 р.

Центр служби крові створитимуть у Черкасах

Інвестор готовий вкласти в цей проект близько 5 мільйонів доларів .

Представники компанії «Біофарма» презентували керівництву Черкащини проект зі створення Центру служби крові на базі обласної станції переливання крові. Подібний уже працює на Сумщині. Центр спеціалізується на заготівлі компонентів крові, маючи найсучасніше обладнання та систему управління якістю, а також найвищий рівень безпеки донорів і реципієнтів. Компанія готова інвестувати в цей проект близько 5 млн дол, повідомив сайт ОДА.

– Наші лікувальні заклади мають велику потребу в якісних компонентах крові, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Що маємо на практиці – на жаль, знає кожен, хто сам потребував переливання крові чи рідні. Ми ж маємо тепер можливість локально реформувати цю сферу. Перемовини із компанією «Біофарма», що має багаторічний досвід роботи, ми ведемо вже декілька місяців. За цей час детально ознайомились із роботою «пілоту» в Сумах, де вже створені навіть його філії по області, а також опрацювали цей інвестиційний проект. Це зовсім інший рівень, якість, високі стандарти та соціальна відповідальність.

Інвестор уже презентував свій проект колективу Черкаської обласної станції переливання крові. Наступної сесії це питання розгляне обласна рада.

Читайте також: Сонячні діти Черкащини: як соціалізують дітей із синдромом Дауна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переливаннякрові #донор #Черкаси #ЮрійТкаченко
Оголошення
live comments feed...