• Головна
  • Депутатам Черкаської міськради поставили тверду «четвірку»
16:11, 19 березня 2018 р.

Депутатам Черкаської міськради поставили тверду «четвірку»

Обласна організація Комітету виборців України презентувала результати дослідження «Атестація депутатів місцевих рад».

Упродовж року експерти слідкували за діяльністю черкаських обранців та, як результат, оцінювали їх від «0» до «5» за низкою критеріїв, повідомили в мерії.

– Часто люди, яких стосується оцінювання, відносяться до такого дослідження дещо насторожено, – говорить голова Черкаського КВУ Максим Михлик. – Натомість для нас це не спроба «очорнити» імідж того чи іншого депутата, а інструмент, який можна використати. Перш за все переглянути слабкі сторони, побачити, власні недоопрацювання та поліпшити свою діяльність.

Оцінювали депутатів за об’єктивними показниками (відповідно до законодавчих вимог) та суб’єктивними (персональні оцінки кожного з обранців від експертів). Фахівці перевіряли проведення прийому виборців депутатами у визначений ними ж час, вивчали інформацію стосовно відвідування обранцями засідань сесій, постійних комісій, їхнього персонального голосування, врегулювання конфлікту інтересів, проведення обранцями звітів.

Депутат Роман Діскант поцікавився, як експерти оцінили б діяльність Черкаської міської ради. Одна з них, викладач кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології Олександра Дем’яненко, поставила їм тверду «четвірку».

Подібний проект реалізується в ще семи областях України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськарада #депутати #Черкаси
Оголошення
live comments feed...