• Головна
  • 51 шлюб за добу склали черкащани з іноземцями
13:15, 16 березня 2018 р.

51 шлюб за добу склали черкащани з іноземцями

Найбільше «шлюбів за добу» в області укладено з громадянами Росії, Польщі, Грузії.

Із 308 шлюбів, зареєстрованих на Черкащині в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу», 51 було укладено з іноземцями. Адже саме «міжнародні» молодята зазвичай обмежені в часі, тому й поспішають скористатися новою послугою. Про це повідомили в територіальномв управлінні юстиції у Черкаській області.

Найбільше «шлюбів за добу» в області укладено з громадянами Росії (10), Польщі (5), Грузії (4), Іраку (4), Франції (8), Білорусі (3) та Азербайджану (3). Серед екзотичних країн, з яких до нас прибули наречені, – Нова Зеландія, Марокко, Єгипет, Алжир, Афганістан, Нігерія та інші.

Молодятам слід пам’ятати, що є певні вимоги в разі укладання шлюбу з іноземцями. Наречений чи наречена, які є громадянами іншої країни, мають надати паспортний документ і посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Слід також зазначити, що разом з оригіналами документів складених іноземною мовою, обов’язково подаються їх нотаріально засвідчені переклади українською.

Документи про підтвердження припинення попереднього шлюбу, які передбачені законодавством іноземної держави та видані компетентним органом, повинні бути відповідним чином легалізовані, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Пілотний проект Мін’юсту стартував у м. Черкаси торік у квітні. Пізніше до нього приєдналися міста Сміла, Канів та село Білозір’я Черкаського району.

Організаторами шлюбної церемонії є: Комунальне підприємство «Центральний стадіон» у м. Черкаси; Смілянський міський будинок культури в м. Сміла; КП «АВТО-РІКА» в м. Каневі; Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради.

Читайте також: На реалізацію «теплих кредитів» в Черкаській області спрямували мільйон гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одруження #шлюб #іноземці
Оголошення
live comments feed...