Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка

У Черкасах день народження поета вшанували покладанням квітів до монумента Великого Кобзаря та декламуванням його віршів.

– Сьогодні ми вшановуємо одного з найвидатніших українців, нашого земляка – Тараса Шевченка, – прокоментував мер Анатолій Бондаренко. – Він завжди був непересічною особистістю – як серед сучасників, так і донині. А його поезія, як це не дивно, досі лишається актуальною та завжди доречною. У написаних ним рядках кожен може знайти щось своє – найбільш злободенне й важливе.

Декламувати вірші Тараса Григоровича спершу взялися діти – вихованці кількох дошкільних навчальних закладів, школярі, учні й викладачі професійного автодорожнього ліцею, працівники бібліотек. Загалом під час заходу працював принцип вільного мікрорайону, тож прочитати улюблену поезію Шевченка мали змогу всі охочі. На площі звучали уривки з його поеми «Княжна» («Зоре моя вечірняя»), «Зацвіла в долині…», «Світає, край неба палає…», «І досі сниться: під горою…», «Гомоніла Україна».

Крім цього, сьогодні з 15.00 в торгівельно-розважальних центрах «Depo’t» та «LUBAVA» стартує «ШЕ-челендж». Кожен зможе розповісти тут свій улюблений вірш Великого Кобзаря.

Фото: chmr.gov.ua

 Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка, фото-1  Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка, фото-2  Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка, фото-3  Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка, фото-4  Просто неба: в центрі Черкас читали вірші Тараса Шевченка, фото-5
ТарасШевченко поет декламування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии