• Головна
  • Мільйонний оборот: центр мінімізації митних платежів ліквідували у Черкасах
15:33, 6 березня 2018 р.

Мільйонний оборот: центр мінімізації митних платежів ліквідували у Черкасах

Оборот центру становив 487 мільйонів гривень.

Було встановлено групу осіб, які за рахунок використання підконтрольних підприємств та схеми «зустрічних потоків» надавали підприємствам реального сектору економіки Черкас, Києва та інших регіонів України послуги з приховування валютної виручки при експорті товарів та мінімізації сплати митних платежів. Про це повідомили в Черкаській ОДА.

Учасники схеми створили ряд підприємств–експортерів та імпортерів, які діяли на території України, а також підприємств-нерезидентів.

Вказана група осіб протягом 2015 – 2018 років надавала послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при експорті товарів до країн Європейського союзу та  мінімізації митних платежів, шляхом проведення різного роду незаконних операцій, у тому числі шляхом транспортування на митну територію України товарно-матеріальних цінностей, переважно з країн Європейського союзу, Китаю та інших, по занижених цінах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій центру склав близько 487 млн. гривень.

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС вилучили бухгалтерські документи та документи зовнішньоекономічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність учасників «центру мінімізації митних платежів», 5 печаток підприємств-нерезидентів та 20 печаток підприємств та підприємців як реального сектору економіки так і таких, що мають ознаки «фіктивності».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оборот #ДФС #мінімізація #митніплатежі #схема
Оголошення
live comments feed...