• Головна
  • Позапланові канікули в Черкасах триватимуть до 12 березня
офіційно
16:15, 5 березня 2018 р.

Позапланові канікули в Черкасах триватимуть до 12 березня

офіційно

У вівторок, 6 березня, та в середу, 7 березня, школярі міста Черкаси продовжать перебувати.

За парти діти повернуться наступного понеділка, 12 березня. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

МОН України радило відновити навчання. Утім, безпосереднє рішення про це приймають заклади вищої освіти самостійно вмежах своєї автономії та місцеві органи самоврядування, у сфері управління яких знаходяться усі інші заклади освіти.

– Ми моніторили ситуацію навколо цього питання в різних областях нашої країни, – сказав заступник  мера Черкас Ігорь Волошин. – У одних містах залишили без змін своє попереднє рішення, натомість в інших – від завтра відновили навчальний процес. Як на мене, це не зовсім правильно у відношенні як до самих учнів, так і до їхніх батьків. Частина з них уже спланували цей час за межами міста. Ми повинні ставитися з повагою та відповідальністю до учасників навчального процесу – і до школярів, і до педагогів.

2 березня призупинили навчання в школах через проблеми з газопостачанням. Вже наступного дня в Міністерстві освіти і науки України заявили, що ситуацію вдалося оперативно врегулювати, тож відсьогодні всі заклади освіти мають поновити свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #школа #навчання #канікули
Оголошення
live comments feed...