• Головна
  • Найвища заробітна плата у Черкаській області у агрономів та директорів
16:37, 2 березня 2018 р.

Найвища заробітна плата у Черкаській області у агрономів та директорів

Найвища заробітна плата у Черкаській області у агрономів та директорів

У січні 2018 року до центрів зайнятості Черкаської області та філій Черкаського ОЦЗ надійшло 2,4 тис. вакансій від роботодавців регіону.

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 50%, друге місце посіли службовці – 31% і 19% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації. За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися наступним чином: з мінімальною заробітною платою – 42%; від мінімальної до середньої заробітної плати по області – 54%; від середньої заробітної плати по області – 4%. Про це повідомили в ОДА.

Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату можна зазначити: агроном (13 тис. грн), агрохімік (13 тис. грн), директор (начальник, інший керівник) підприємства (10,5 тис. грн), водій навантажувача (9,1 тис. грн), токар (8,8 тис. грн), слюсар-ремонтник (8,5 тис. грн), електрогазозварник (8,3 тис. грн), фрезерувальник (8,3 тис. грн), водій навантажувача (8,2 тис. грн), бетоняр (8 тис. грн), муляр (8 тис. грн), головний агроном (8 тис. грн), газорізальник (7,8 тис. грн), бухгалтер (7,2 тис. грн), верстатник деревообробних верстатів (7 тис. грн).

У вимогах до претендентів роботодавці зазначають, що хочуть бачити спеціалістів, які володіють суміжними професіями, мобільні та здатні до швидкого перенавчання.

Читайте також: В Україні збільшили розмір страхових виплат потерпілим на виробництві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботодавці #професія #заробітнаплата
Оголошення
live comments feed...