• Головна
  • У Черкасах неплатникам аліментів обмежили право виїзду за кордон
11:35, 1 березня 2018 р.

У Черкасах неплатникам аліментів обмежили право виїзду за кордон

До відкритого реєстру боржників потрапили понад 6,5 тисяч черкащан, заборгованість яких перевищує суму платежів за 3 місяці.

На Черкащині винесено 1501 постанову про тимчасове обмеження у праві керувати транспортними засобами, 1462 постанови про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, 1486 постанов про заборону на користування зброєю і стільки ж на заборону полювання,повідомили в Черкаській ОДА.

Такі обмеження стосуються злісних неплатників аліментів, які мають заборгованість за шість і більше місяців. За уточненими даними Державної виконавчої служби, на Черкащині станом на сьогодні під дію закону підпадають 4765 осіб.

Загалом до реєстру боржників потрапили вже понад 6,5 тисяч черкащан, заборгованість яких перевищує суму платежів за 3 місяці.

– Ми створили регіональний штаб, що контролює стан виконання рішень про стягнення аліментів відділами ДВС. Зараз налагоджуємо роботу мобільних груп, яківідпрацьовуватимуть по черзі окремі населені пункти, де проживає найбільша кількість злісних неплатників аліментів, – розповів начальник ГУ  юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Перший такий виїзд, під час якого боржникам вручали повідомлення, вивчали їхній майновий стан та описували майно, відбувся в м. Корсунь-Шевченківський. 

Державна виконавча служба моніторить інформацію про доходи боржників, щодня виносяться десятки постанов щодо обмежень, передбачених новим законом, відпрацьовуються маршрути виїздів мобільних груп.

З початку року на Черкащині було стягнуто 9 мільйонів 153 тисячі гривень аліментів на користь 15 526 дітей.

Читайте також: За порушення земельного законодавства на Черкащині нараховано 2,5 млн грн шкоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аліменти #боржники #обмеження
live comments feed...