• Головна
  • Перевізники Черкас взяли тиждень на роздуми
17:19, 28 лютого 2018 р.

Перевізники Черкас взяли тиждень на роздуми

Спочатку виконання умов, потім розмова про підвищення вартості проїзду.

Встановлення системи автоматичних порушень, які фіксуватимуть відхилення від графіку маршруту громадського транспорту, тривалі стоянки на зупинках, порушення правил дорожнього руху, не оголошення зупинок тощо, облаштування у кожному автобусі GPS-трекерів та відеореєстраторів. Такі вимоги перевізникам озвучив від імені міської влади Черкас секретар міської ради Ярослав Нищик, повідомили в мерії.

У разі виконання зазначених умов виконавчий комітет готов повернутись до розгляду питання підвищення вартості проїзду з існуючих чотирьох до п’яти гривень.

– Сьогодні відбулась конструктивна розмова з власниками маршрутних автобусів, які здійснюють громадські перевезення в Черкасах. Ми озвучили позицію міської влади. Звісно, вони прагнуть, аби спершу відбулось підвищення проїзду, а потім - втілюватимуть наші вимоги. У результаті дискусії  перевізники взяли тиждень часу на роздуми. Також пообіцяли до того моменту здійснювати громадські перевезення у повному обсязі, – наголосив Ярослав Володимирович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #перевізники #міськарада
Оголошення
live comments feed...