• Головна
  • Втрати від сільського виробництва направили на розвиток земельних фондів Черкащини
11:35, 28 лютого 2018 р.

Втрати від сільського виробництва направили на розвиток земельних фондів Черкащини

Втрати від сільського виробництва направили на розвиток земельних фондів Черкащини

На початок 2018 року на рахунках місцевих рад Черкаської області акумульовано 7,6 млн гривень, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

Про це повідомили в Черкаській ОДА.

Зокрема протягом 2017 року надійшло 390,18 тис. грн. Найбільше зазначених коштів перебуває на рахунках місцевих рад Звенигородського (1,3 млн. грн.), Черкаського (1,4 млн. грн.), Канівського (900,83 тис. грн.), Смілянського (859,54 тис. грн.) і Жашківського (758,26 тис. грн.) районів.

Сільські, селищні й міські ради цього року використали лише 408,75 тис. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, а саме: 63,6 тис. грн. Жашківська міська рада спрямувала на виготовлення робочого проекту із землеустрою на поліпшення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, 329,18 тис. грн. Неморозька сільська рада Звенигородського району виділила на будівництво гідротехнічних споруд для охорони земель від підтоплення на землях комунальної власності, також 13,77 тис. грн. пішло на проведення нормативної грошової оцінки земель в адмінмежах Бачкуринської сільської ради Монастирищенського району та 2,2 тис. грн. – на такі ж роботи в адмінмежах Бужанської сільської ради Лисянського району.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області закликає органи місцевого самоврядування активніше використовувати кошти, що надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, для потреб у земельній галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держгеокадастр #виробництво
Оголошення
live comments feed...