• Головна
  • В Черкасах 4,6 тисяч осіб заборгували аліменти понад 3 місяці
16:44, 26 лютого 2018 р.

В Черкасах 4,6 тисяч осіб заборгували аліменти понад 3 місяці

На виконанні в ДВС області перебуває 17 тисяч документів про стягнення аліментів.

З початку 2018 року Державна виконавча служба області стягнула 7,4 млн грн на утримання 15 475 дітей, про це повідомили в мерії.

– Виконання норм закону про посилення відповідальності за несплату аліментів – одне із пріоритетних на сьогодні завдань для Мін’юсту, – зазначив Олександр Свіренюк, начальник управлінні юстиції у Черкаській області. – Першим кроком в цьому напрямку стало створення реєстру боржників аліментів.

Сьогодні, за його словами, створюються регіональні штаби та мобільні групи, які контролюватимуть процес виконання рішень та ліквідації заборгованості.

Закон, прийнятий за ініціативи Мін’юсту #ЧужихДітейНебуває, передбачає тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон, у праві давати дозвіл на виїзд за кордон дитини, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Крім того, боржники залучатимуться до виконання суспільно корисних робіт, оплата за які йтиме на погашення боргу дитині.

У Черкаській області до реєстру боржників потрапили понад 4,6 тисяч осіб, заборгованість яких з виплати аліментів становить понад 3 місяці. Частина з них вже зараз виплачує борги, аби не потрапити під дію нового закону. Загалом же на виконанні в ДВС області на сьогодні перебуває 17 тисяч 359 документів про стягнення аліментів.

Читайте також: Мешканець Черкаської області заборгував 34 тисячи гривень аліментів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аліменти #боржники #державнавиконавчаслужба
Оголошення
live comments feed...