• Головна
  • Термін подачі проектів для отримання гранту з бюджету Черкас закінчується
17:38, 23 лютого 2018 р.

Термін подачі проектів для отримання гранту з бюджету Черкас закінчується

У березні експертна комісія розгляне ці проекти.

Фінансова підтримка передбачена міською програмою виділення грантів в галузі культури. Бажаючим отримати допомогу з міського бюджету на реалізацію власних проектів варто поспішати, 28 лютого 2018 року – останній день прийому заявок, нагадали в мерії.

У міській програмі виділення грантів в галузі культури на 2018-2022 роки передбачено чимало актуальних напрямків: гранти на поїздки для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях тощо, що відбуваються в Україні та за кордоном; гранти на створення культурної події; гранти на створення мистецьких робіт; гранти на видання книг, каталогів культурного спрямування.

Призначення грантів здійснюється щорічно департаментом освіти та гуманітарної політики за пропозицією експертної ради. Грант можуть отримати громадські некомерційні організації, ініціативні групи або ж окремі особи.

Напрями реалізації грантів: візуальне мистецтво, література, музика, кінематографія, фотографія, хореографія, театральне мистецтво,  культурно-мистецькі проекти (фестиваль, конкурс, театральна постановка, майстер-клас, конференція, концерт, літературне читання, курс лекцій,виставка, симпозіум тощо).

Не розглядатимуться проектні заявки від політичних, релігійних організацій, установ, закладів міської, обласної комунальної власності, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також від комерційних структур.

Максимальний  розмір грантової допомоги:

– на створення мистецької роботи може складати до 30,0 тис. грн.;

– на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, культурних подіях – до 30,0 тис. грн.;

– на видання книги, каталогу – до 30,0 тис. грн.;

– на створення культурної події – до 80,0  тис. грн.

Перевага надається грантам доповнювального характеру. Експертна рада розподіляє фінансову підтримку в межах кошторисних призначень наступним чином: на недоповнювальний  грант – 20%, доповнювальний грант – 80% від загальної суми.

Для одержання гранту претендент подає до Експертної ради заявку та відповідний пакет документів: дозвіл на обробку персональних даних, реєстраційна картка, опис проекту, довідка-об'єктива, для громадських організацій – установчі та реєстраційні документи, листи підтримки та гарантійні листи від партнерів проекту, кошторис витрат.

Документи на виділення грантів приймає департамент освіти та гуманітарної політики міської ради за адресою: вул. Гоголя, 251, кім. 212. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#грант #Черкаси #культура
Оголошення
live comments feed...