• Головна
  • В Дніпро на Черкащині запустили 74 тонни риби
15:35, 21 лютого 2018 р.

В Дніпро на Черкащині запустили 74 тонни риби

Їх придбали коштом обласного бюджету.

На зарибнення Дніпра минулого року спрямували 2 млн грн, повідомили в Черкаській ОДА.

Долучаються до зарибнення Дніпра й підприємства, що здійснюють зворотний скид води у Кременчуцьке водосховище. Так, їхнім коштом було вселено 5 тонн зарибку на 250 тис. грн, а за кошти користувачів – 9,2 тонни зарибку на понад 381 тис. грн.

– Із загальної кількості в водосховище вселено 12,3 тонни коропа, 0,15 тонн білого амура та 83,2 тонни товстолоба, – зауважив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка. – На звернення ОДА, аналогічні з обласною програми із зарибнення розроблені в Канівському, Золотоніському, Чигиринському  та Чорнобаївському районах. Однак кошти в районних бюджетах на проведення заходів поки що не виділялися.

Щорічний вилов риби у внутрішніх водоймах області складає від 7,5 до 9 тисяч тонн. Потреба ж жителів області для забезпечення мінімальних норм споживання риби та рибних продуктів складає 15,2 тисячі тонн у рік. Це свідчить про дефіцит риби та рибних продуктів власного виробництва у 7,7 – 8 тисяч тонн. Головною причиною його виникнення є низька продуктивність з одного гектара водного дзеркала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зариблення #кошти #ОДА
Оголошення
live comments feed...