• Головна
  • На розвиток черкаських сіл спрямували 35 мільйонів
фінанси
16:30, 20 лютого 2018 р.

На розвиток черкаських сіл спрямували 35 мільйонів

фінанси
На розвиток черкаських сіл спрямували 35 мільйонів

44% населення Черкаської області проживає у сільській місцевості.

У 2017 році на соціально-економічний розвиток сіл з обласного кошторису спрямували 34,9 млн грн, повідомили в ОДА.

— Регіон є лідером в аграрному секторі України. Третина м’яса й м’ясопродуктів, чверть консервованих овочів та лікеро-горілчаних виробів, кожна десята тонна сирів і цукру в Україні виготовлена на підприємствах Черкаської області, значна частина яких розташовані у сільській місцевості, — повідомив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка.

Зокрема, торік кошти обласного бюджету спрямовувалися за програмою на реалізацію проекту «Регіональний навчально-практичний Центр розвитку багатофункціональних кооперативів». Йдеться про 256,2 тис. грн. Ще 230 тис. грн – на преміювання сільських рад-переможців щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду.

Понад 3,8 млн грн виділили на капітальний ремонт, будівництво, реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери в сільській місцевості (за рахунок бюджету розвитку). Майже 19 млн грн виділили субвенцій з обласного бюджету. Зокрема більше 6,8 млн грн на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості та 12 млн грн – на соціально-економічний розвиток сільських територій та соціально-культурної сфери села. На природоохоронні заходи за рахунок екологічного податку спрямували 8,6 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#село #розвиток #фінансування
Оголошення
live comments feed...