• Головна
  • За та проти: черкащани зареєстрували петиції про одностатеві шлюби та толерантність
16:24, 19 лютого 2018 р.

За та проти: черкащани зареєстрували петиції про одностатеві шлюби та толерантність

За та проти: черкащани зареєстрували петиції про одностатеві шлюби та толерантність

На сайті електронних петицій Черкаської міськради зареєстрували два протилежних за змістом звернення до громади.

14 лютого в Черкасах зареєстрували електронну петицію проти одностатевих відносин. Пропозиція за кілька днів зібрала 86 голосів містян. Сьогодні, 19 лютого, на сайті міської ради розпочався збір підписів під петицією вже про дозвіл одностатевих шлюбів. Поки з черасців її ніхто не підтримав, повідомляє Центр черкаських медіа.

Автор петиції "Проти пропаганди та легалізації одностатевих відносин та шлюбів" Павло Євтушенко виступає проти всиновлення дітей людьми "небіблійної сексуальної орієнтації", проти будь-якої пропаганди одностатевих відносин, особливо дітям у школах, та проти надання будь-яких прав для одностатевих сексуальних меншин.

Натомість черкащанка Анастасія Горбенко зареєструвала петицію "Поширення толерантності й дозвіл одностатевих шлюбів". Вона пропонує поширювати ідеї толерантності

— Особливо у школах, де діти найкраще сприймають інформацію. Маються на увазі такі ідеї, як: гендерна рівність, толерантне ставлення до ЛГБТ меншинств, допомога людям з обмеженими можливостями, негативне ставлення до расизму. Також просимо дозвіл на одностатеві шлюби, оскільки людина не обирає, кого кохати. Релігія ні до чого, – переконана автор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шлюб #толерантність #петиція
Оголошення
live comments feed...