• Головна
  • У Черкасах з’являться 5 пунктів для утилізації небезпечних відходів
важливо
14:52, 19 лютого 2018 р.

У Черкасах з’являться 5 пунктів для утилізації небезпечних відходів

важливо

Викидання батарейок, ламп на сміттєзвалища є небезпечним для людей, оскільки шкідливі речовини можуть потрапити в ґрунт, воду чи повітря.

Такі відходи необхідно утилізувати. У всіх розвинених країнах окремий збір таких відходів та їх утилізація уже давно стали нормою. Черкаси стали першим містом, де впровадили утилізацію небезпечних відходів. Пізніше цей досвід перейняли й інші українські міста, повідомили в мерії.

На сьогодні у місті існує один стаціонарний пункт для збору відпрацьованих батарейок, який знаходиться за приміщенням Черкаської міської ради. У 2018 році планують встановити близько 5 постійних пунктів для утилізації небезпечних відходів.

«Мобільні» пункти з’являться вже у квітні цього року. Зараз триває робота з формування графіка збирання небезпечних відходів.

Одна батарейка містить низку токсичних і важких металів. За даними досліджень одна пальчикова батарейка забруднює 400 літрів води та 20 квадратних метри грунту.

Одна люмінесцентна лампа містить від 4 до 65 міліграм ртуті. Якщо випадково розбити одну лампу, то вміст цього металу в повітрі у 160 разів перевищить гранично допустиму концентрацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#утилізація #відходи #батарейка #лампа
Оголошення
live comments feed...