• Головна
  • Найкращі спортсмени Черкас отримуватимуть стипендії міського голови
09:26, 16 лютого 2018 р.

Найкращі спортсмени Черкас отримуватимуть стипендії міського голови

Провідним спортсменам та тренерам міста на 2018 рік у міському бюджеті передбачено 55 щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна.

Близько 80 заявок було подано на розгляд для отримання стипендії і саме з цього числа обрали 55 претендентів, повідомили в Черкаській міськраді.

Цього року стипендії міського голови отримуватимуть 25 провідних спортсменів загальних видів спорту, п’ять спортсменів з інвалідністю та п’ять провідних тренерів. Нововведенням на 2018 рік, окрім збільшення кількості стипендій, стало рішення комісії для проведення конкурсу на здобуття стипендії міської ради та міського голови призначити 20 стипендій спортсменам командних ігрових видів спорту.

– Стипендії міського голови для спортсменів надаються вже третій рік. І цього року ми збільшили кількість стипендій з 20 до 55. Наші спортсмени завойовують перші місця в Україні та світі, але при цьому займаються в досить складних умовах. Тому підтримка хоча б в 2000 гривень на місяць надасть їм можливість самостійно закупити спортивне приладдя, форму та покращити умови для тренувань, — говорить Ольга Сисоєва, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Нагадаємо, черкаські спортсменки здобули 11 нагород чемпіонату України з боксу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спортсмени #стипендії #бюджет
Оголошення
live comments feed...