• Головна
  • Черкаських підприємців запрошують на стажування в США
13:41, 15 лютого 2018 р.

Черкаських підприємців запрошують на стажування в США

Фото: The SABIT Program

Фото: The SABIT Program

Нові можливості для підприємців надає програма SABIT.

Підприємців запрошують взяти участь у безкоштовному тритижневому стажуванні в США від Програми SABIT за напрямком: "Холодна ланка поставок" – технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні лікарських засобів, готових продуктів харчування чи їх напівфабрикатів та фруктів, овочів. Про це повідомив сайт Черкаської ОДА.

Метою Програми є знайомство з американським холодним ланцюгом поставок. Учасники матимуть унікальну можливість відвідати американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з  представниками відповідних галузевих асоціацій.

Стажування у США триватиме з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Програма розрахована на виробників продуктів харчування, сільськогосподарські підприємства, 3PL компанії, хімічні та фармацевтичні підприємства, мережеві рітейл-компанії.

Більш детальніше ознайомитися з Програмою, необхідними документами та рекомендаціями щодо їх заповнення можна або на офіційному сайті Програми goo.gl/FMMhKw або одразу завантаживши інструкцію за посиланням http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc 

Додаткові  питання  щодо  Програми,  документів,  вимог  участі  тощо – спрямовувати до координатора  програми SABIT при  Посольстві  Сполучених  Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами: Email: [email protected]. Тел. + 38 044 521 5222, мобільний: + 38 0632988267, факс: +38 044 521 5430.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємці #стажування #США
Оголошення
live comments feed...