• Головна
  • Роздержавлення: в Україні реформовано 165 ЗМІ
15:32, 14 лютого 2018 р.

Роздержавлення: в Україні реформовано 165 ЗМІ

Роздержавлення: в Україні реформовано 165 ЗМІ

Всього до кінця 2019 року мають реформуватися 642 комунальних і 84 державних видань та редакцій.

Станом на 10 лютого  реформовано 165 ЗМІ, з них 157 комунальних та 8 державних, інформують у Держкомтелерадіо. Друковані ЗМІ, які не встигнуть до 1 січня 2019 року перереєструватися в Міністерстві юстиції України, автоматично втратять право на друк, тому що їхні старі свідоцтва про державну реєстрацію ЗМІ стануть недійсними, повідомив сайт Черкаської ОДА.

Держкомтелерадіо нагадує: часу на зволікання немає, адже процедура перетворення державного або комунального підприємства в інший суб’єкт господарювання, процес перереєстрації друкованого ЗМІ можуть тривати  в окремих випадках більше ніж півроку.

Інформаційну та правову підтримку  учасникам реформування надають Держкомтелерадіо, НСЖУ, медіа юристи, які працюють у рамках проекту «Свобода медіа в Україні» за сприяння Ради Європи  та Європейського Союзу.

Українська асоціація видавців періодичної преси підготувала роз’яснення на питання, які найчастіше виникають у колективів редакцій під час реформування. Як перетворити газету в офіційне видання? Як отримати свідоцтво про внесення до реєстру видавців? Як діяти, якщо історична назва газети входить у конфлікт із вимогами щодо декомунізації? Адже для того, щоб не втратити пільги, видання маєте зберегти свою назву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роздержавлення #ЗМІ #реформування
Оголошення
live comments feed...