• Головна
  • Дві тисячі черкащан отримали роботу
14:04, 13 лютого 2018 р.

Дві тисячі черкащан отримали роботу

З початку 2018 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 26,1 тис. осіб, що на 3,4 тис. осіб менше, ніж у січні минулого року.

Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність 2,5 тис. вакансій. За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 1,8 тис. осіб, зокрема 0,8 тис. безробітних, серед яких кожен п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 0,3 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, повідомили в обласній службі зайнятості.

З метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу, для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 26 осіб з числа безробітних.

Для допомоги у здобутті та вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року 0,7 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Станом на 1 лютого 2018 року 16,7 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю (у середньому 2397 грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #службазайнятості #Черкаси
Оголошення
live comments feed...