• Головна
  • Черкаські поліцейські розповіли школярам про булінг і мобінг
16:33, 8 лютого 2018 р.

Черкаські поліцейські розповіли школярам про булінг і мобінг

Зустріч з вихованцями Михайлівської спеціальної школи-інтернат I-II ступенів Черкаської обласної ради провели співробітники сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Черкаській області та УПП в Черкаській області.

Темою профілактичних бесід зі школярами стала проблема подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження із дітьми, підвищення обізнаності учнів та формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства в сім’ї, роз’яснили їхні права та обов’язки, а також наголосили на відповідальності батьків школярів, у разі вчинення даних видів правопорушень та злочинів.

Також правоохоронці розповіли про види насильства, а саме: мобінг — це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині або дитині до нього можна віднести бойкот, причіпки, кепкування, дезінформація, спричинення шкоди здоров’ю, дрібні крадіжки або псування особистих речей. Найчастіше жертвами шкільного насилля стають учні, які мають фізичні недоліки або вади, діти зі зниженим слухом або з руховими порушеннями, та ті, що мають деякі особливості зовнішності.

Ще одним видом насильства є так званий булінг – це насмішки, цькування, бойкот, приниження дитини. Мотивацією до цього стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника та самоствердження.

Після завершення профілактичної лекції правоохоронці дали змогу школярам відчути себе поліцейськими та побувати за кермом поліцейської машини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #поліція #булінг
Оголошення
live comments feed...