• Головна
  • На Черкащині ввели в експлуатацію 48 об’єктів будівництва
13:30, 2 лютого 2018 р.

На Черкащині ввели в експлуатацію 48 об’єктів будівництва

 На Черкащині ввели в експлуатацію 48 об’єктів будівництва

Прийнято в експлуатацію після проведених робіт з реконструкції та капітального ремонту соціально важливі об’єкти.

Із об’єктів соціально-інженерної інфраструктури, завершені роботи з капітального ремонту вуличного освітлення вулиць Терешківська, Соборна, 40-річчя Перемоги, Нахімова в місті Шпола. Завершено реконструкцію мережі вуличного освітлення в селі Куцівка Смілянського району, вул. Київської в місті Каневі, повідомили в Черкаській ОДА.

Також прийнято в експлуатацію реконструйовану систему газопостачання структурного підрозділу КЗ «Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради по вул. Шевченка, 45а в селі Худяки Черкаського району, теплові мережі Дніпровської водоочисної станції КП «Черкасиводоканал» в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради в межах населеного пункту с. Сокирно, розвідувально-експлуатаційну свердловину Золотоніської ЦРЛ.

Збудовано та завершено роботи з будівництва нової мережі електропостачання  по вул. Сахалінській в місті Жашків.

Із об’єктів спортивного призначення прийнято в експлуатацію баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям по вул. Соборній в м. Жашків.

Всього за січень 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області зареєстровано 62 дозвільних документа у сфері будівництва, із них 14 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, 46 декларації про готовність об’єкта до експлуатації та видано 2 сертифікати, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #експлуатація #капітальнийремонт
Оголошення
live comments feed...