• Головна
  • В Черкасах злодії викрали більше півсотні кришок люків
16:19, 1 лютого 2018 р.

В Черкасах злодії викрали більше півсотні кришок люків

Проблема крадіжок чавунних кришок люків з оглядових колодязів на мережах водопостачання та водовідведення не втрачає своєї актуальності.

Протягом 2017 року їх викрадено понад півсотні. Це приносить не тільки значні збитки комунальному підприємству, а й загрожує життю та здоров’ю містян.   Безвідповідальність та байдужість людей часто призводить до трагічних наслідків, інформує КП "Черкасиводоканал".

Відкриті люки на проїжджих частинах та на тротуарах стають причиною травматизму, пошкоджень транспортних засобів, ДТП та інших серйозних надзвичайних ситуацій.

КП «Черкасиводоканал» використовує всі можливості, щоб зупинити цей злочинний процес. Протягом 2017 року  на зелених зонах встановлено 79 залізобетонних та 533 кришок композитних люків, строк експлуатації яких не менше 15 років.

Крім того підприємством встановлено 87 «антивандальних» люків, які маються спеціальну запірну арматуру та витримують навантаження до сорока тон. Вони значно знизили кількість крадіжок, але  висока собівартість люків не дозволяє провести їх заміну на всій мережі.

КП «Черкасиводоканал» звертається до містян із закликом бути обачними і при виявленні відкритого оглядового колодязя повідомляти центральну диспетчерську службу підприємства (тел. 37-35-33) або оперативну службу міста (тел. 1505). Пам’ятайте, що відкритий оглядовий колодязь – це завжди загроза для життя та здоров’я мешканців міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкасиводоканал #люк #збитки
Оголошення
live comments feed...