• Головна
  • В Черкаській області створюють програму розвитку туризму
17:06, 30 січня 2018 р.

В Черкаській області створюють програму розвитку туризму

Розробляють програму на 2018-2020 роки агенція регіонального розвитку спільно з департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації.

Нині фахівці проводять онлайн опитування серед жителів Черкащини та гостей нашої області, аби мати найширший спектр відповідей та думок. Зокрема, цікавляться, чим унікальний наш край, які туристичні «родзинки» варті того, щоб виділити на ознайомлення з ними уїкенд, з яким символом асоціюється Черкащина, які історичні постаті справили найбільший вплив на розвиток регіону та інші. Відповіді надалі опрацюють на візьмуть до уваги при роботі над Програмою розвитку туризму, повідомили в Черкаській ОДА.

– Черкаська область має фінансову та експертну підтримку для розробки програми розвитку туризму в регіоні, – говорить начальник відділу економічного розвитку Депаратаменту регіонального розвитку ОДА Дмитро Пивак. – Це стало можливим завдяки перемозі нашої області у грантовій програмі «Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні», яку реалізовує Асоціація Індустрії Гостинності України.

В взяти участь в опитування може кожен охочий. https://goo.gl/A3GkhG – анкета для жителів Черкащини, https://goo.gl/qaoj5k – для подорожуючих з інших областей.

В області разом з компанією Google Україна створили туристичний портал, презентували туристичний додаток по місту Черкаси, розроблений спільно з IT-компанією Everlabs. Про туристичні цікавинки можна дізнатися на офіційному туристичному порталі області.

Фото: tourismincherkasyregion.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #Черкаськаобласть #програма
Оголошення
live comments feed...