• Головна
  • Депутати ухвалили бюджет Черкас на 2018 рік із п’ятої спроби
важливо
09:17, 30 січня 2018 р.

Депутати ухвалили бюджет Черкас на 2018 рік із п’ятої спроби

важливо
Депутати ухвалили бюджет Черкас на 2018 рік із п’ятої спроби

За документ на сесії 29 січня проголосувало 22 міські обранці, ще 12 – утрималися й один висловився проти.

Вони підтримали проект головного кошторису, погоджений виконавчим комітетом із правками постійних комісій. Утім, без врахування пропозицій, що стосувалися бюджету розвитку, повідомив сайт мерії Черкас.

На думку міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, частина депутатського корпусу свідомо саботувала прийняття бюджету. Ухвалений документ мер називає "компромісним".

Голосування за бюджет Черкаською міською радою відбувалося під "пильним оком" громадських активістів та АТОвців, які прийшли на сесію. Під час розгляду проекту рішення обранців не хотіли випускати з сесійної зали.

На початку сесії від імені обласної федерації профспілок до депутатів звернувся Петро Шевченко. Він вкотре нагадав, що Черкаси нині єдине місто без головного кошторису (його мали ухвалити ще до 25 грудня 2017 року) та вимагав його негайного розгляду. Мовляв, рішення в разі потреби можна відкоригувати впродовж поточного року.

Голова Координаційної ради учасників АТО Черкаської області Олександр Тіхонов наголосив: без зрушень із прийняттям бюджету політична криза в місті може перерости в економічну.

– Ми сьогодні тут виступаємо як люди, які хочуть і можуть змінити ситуацію, яка склалася в нашому місті. Ми маємо на це моральне право. Ці хлопці захищали Україну й вони – частина територіальної громади, – сказав він. – Сьогодні ми об’єднані як ніколи.

Після обговорення обранці перейшли до голосування за проект бюджету – 2018 у різних редакціях. Врешті підтримали його з п'ятої спроби (вони ухвалили проект погоджений виконкомом та з пропозиціями постійних комісій без урахування правок, що стосувалися бюджету розвитку).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Черкаси #голосування
Оголошення
live comments feed...