• Головна
  • Несправна техніка: Черкаси опинилися в сміттєвій блокаді
11:20, 25 січня 2018 р.

Несправна техніка: Черкаси опинилися в сміттєвій блокаді

Відходи в місті вивозять з перебоями з нового року. 

Голова ОСББ одного з багатоповерхових будинків заявив журналістам "Подробностей", що машина вже третю добу не приїжджає вивозити сміття. За вивезення відходів мешканці платять справно, а от чому сміття не забирають - не розуміють.

- У нас такого мусора ніколи не було. Біля нашого будинку я вчора телефонувала в службу чистоти кілька разів. Служба чистоти взагалі ні диспетчер, ні начальство не беруть слухавку, - говорить голова ОСББ Інна Красива.

За вивезення побутових відходів у місті відповідає служба чистоти. Всі сміттєвози вийшли з ладу ще сім років тому. Ремонту вони не підлягають.

У 2010 році Служба чистоти уклала договір з Київським приватним підприємством. Воно зобов'язалося надавати контейнери, машини і ремонтувати транспорт. За ці послуги комунальники платять близько двох мільйонів гривень в місяць. Але з кінця 2017 - з приватником почалися проблеми. В них раптово стали ламатися сміттєвози.

- Альтернативи на даний час немає, ми вели переговори із кількома перевізниками, але в них існує асоціація перевізників і вони якійсь домовленості не йдуть там, де якась із них є в тому чи іншому місті, - говорить Олександр Савенко, директор комунального підприємства "Черкаська служба чистоти".

З семи сміттєвозів на ремонті зараз - чотири, решта - ледве справляються з вивезенням сміття. Комунальники вже звернулася до міської влади з проханням виділити гроші на закупівлю власної техніки і баків.

12 сміттєвозів і дві тисячі контейнерів обійдуться в 50 мільйонів гривень.

Читайте також: Зламані дерева з Соснового бору відвезли до черкаського зоопарку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відходи #смиття #сміттєвоз
Оголошення
live comments feed...