• Головна
  • Депутати не затвердили новий склад виконкому Черкас
13:35, 17 січня 2018 р.

Депутати не затвердили новий склад виконкому Черкас

Сьогодні, 17 січня, під час сесії за відповідний проект рішення висловилося 18 обранців, ще 22 - утрималися, один був проти.

Черкаська міська рада лишається без виконавчого органу, а міський голова - без заступників. Останній робочий день у них, згідно з попереднім рішенням, був 16 січня 2018 року, повідомили в мерії.

Проект рішення про обрання нового виконкому, відповідно за чинного законодавства, має право вносити лише міський голова. Анатолій Бондаренко запропонував сформувати цей колегіальний орган із 9 осіб замість 13. А кількість своїх заступників скоротити до двох. Це дозволить зекономити майже три мільйони гривень бюджетних коштів.

— До складу виконавчого комітету пропоную незаангажованих політикою людей, фахівців у своїй галузі, із незаплямованою репутацією. Це незалежні ні від кого люди, які працюватимуть на громаду міста, — підкреслив Бондаренко.

На посаді своїх заступників він бачить Миколу Шкарабуру (заслуженого працівника освіти) та Світлану Івінську (має значний досвід роботи в комунальній галузі, нині працює в Соснівській СУБ).

На громадських засадах до складу виконавчого комітету мер запропонував включити Сергія Амброса (батько загиблого АТОвця), Віктора Черниша, який воював на Сході, Антона Скачкова (почесний громадянин міста Черкаси, заслужений майстер спорту), Бориса Марченка (представник "Української асоціації перевізників"), Анну Васильєву (черкаська журналістка).

Фракція ВО "Свобода" заявила про те, що відмовляється брати участь у формуванні виконавчого комітету, тож голосувати їхні депутати не будуть. Зрештою, проект рішення черкаські обранці не підтримали. Пізніше своїм голосуванням взагалі зняли його з порядку денного.

Нагадаємо, 10 січня Черкаські міськрада відправила виконком у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #міськрада #Черкаси #АнатолійБондаренко
Оголошення
live comments feed...