• Головна
  • В Черкасах затвердили порядок надання пільг сім’ям загиблих в АТО (перелік документів)
офіційно
09:14, 17 січня 2018 р.

В Черкасах затвердили порядок надання пільг сім’ям загиблих в АТО (перелік документів)

офіційно

Відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Надавачі житлово-комунальних послуг до 15 числа місяця, наступного за звітним, подають до департаменту розрахунки витрат на відшкодування збитків, пов'язаних з наданням пільг та акти звіряння розрахунків за надані населенню послуги, на які надаються пільги, повідомили в мерії.

Пільгою є знижка в розмірі 25 % плати за утримання будинків та прибудинкових територій, користування гарячою та холодною водою, водовідведенням, газо- та електропостачанням, централізованим опаленням, вивезенням побутових відходів (в межах соціальних норм та нормативів, встановлених законодавством).

У разі якщо один із отримувачів пільг вже має право на пільги, сума коштів, що підлягає відшкодуванню, визначається з урахуванням наявних пільг. Її загальний розмір не може перевищувати 75 %.

Пільга для отримувачів пільг призначається з дати звернення за нею до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Для оформлення пільги члени сімей загиблих учасників АТО подають до департаменту такі документи: заяву (заповнюється за місцем звернення за пільгою); оригінали і копії документів, що посвідчують особу отримувачів пільг; оригінали і копії посвідчень членів сім'ї загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції; довідку про реєстрацію місця проживання особи або витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання; оригінали і копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера облікової картки платника податків отримувачів пільг (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від присвоєння такого номера, повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відповідну відмітку у паспорті); оригінал і копію свідоцтва про шлюб (у разі необхідності); копію довідки про безпосередню участь загиблого (померлого) в антитерористичній операції; інші документи (у разі необхідності).

Отримувачі пільг зобов'язані протягом 10 днів повідомляти департамент про зміну всіх обставин, що впливають на надання пільг (зміни у складі сім'ї; реєстрація шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану; набуття/втрата отримувачем пільги права на пільги, передбачені чинним законодавством України та/або місцевими нормативно-правовими актами).

Читайте також: Черкащанам нагадали, як уникнути переохолодження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пільги #АТО #сім'я
Оголошення
live comments feed...