• Головна
  • Бюджет Черкас-2018 погодили: на що збільшили видатки
11:46, 16 січня 2018 р.

Бюджет Черкас-2018 погодили: на що збільшили видатки

Наступним кроком стане затвердження зазначених проектів рішень на сесії міської ради 17 січня.

Допоки набуде чинності міський бюджет, Черкаси житимуть по одній дванадцятій від кошторису минулого року. Це дасть змогу фінансувати всі захищені статті – заробітні плати  працівникам бюджетної сфери – лікарям, педагогам і т.д., соціальні допомоги, комунальні послуги, харчування у школах та дитсадках, медикаменти за державною програмою «Доступні ліки» тощо, повідомили в мерії.

У бюджеті-2018 зменшили видатки на утримання зелених зон, прибирання та утримання доріг. Водночас збільшили фінансування  соціальної галузі міста, освітянської та спортивної. Зокрема, аби викорінити побори у школах та дитсадках, у бюджеті заклали необхідну суму, так би мовити, на кожну дитину. Приміром, школи отримають кошти на поточні витрати з розрахунку – 300 гривень на одного школяра, а дитсадки – близько 262 гривні на кожного малюка.

У проекті міського бюджету-2018 збільшені видатки на стипендії талановитим учням та спортсменам, а також – закладено додаткові кошти на розвиток спортивної та освітньої сфер.

Крім цього, виконком підтримав перерозподіл коштів трансферту з державного та обласного бюджетів до міського щодо фінансування першочергових виплат соціального спрямування.

Читайте також: Мер Черкас пропонує скоротити кількість заступників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #витрати #виконком #кошти
Оголошення
live comments feed...