• Головна
  • Мер Черкас пропонує скоротити кількість заступників
10:26, 16 січня 2018 р.

Мер Черкас пропонує скоротити кількість заступників

15 січня відбулася публічна консультація навколо формування нового складу виконавчого комітету.

Під час зустрічі учасники дискутували про те, скільки осіб має працювати в виконкомі, та чи мають бути в ньому представники на громадських засадах, повідомили в мерії Черкас.

10 січня міскьрада відправила виконком у відставку. На найближчій сесії депутати мають затвердити новий склад.

– Один із можливих варіантів формування виконавчого комітету – міський голова, його заступники, секретар міської ради та керівники управлінь і департаментів. Тобто з фахових людей, які орієнтуються в тих чи інших питаннях. Інша модель, яку умовно називаю «кабмінівською»: виконком представлений делегатами від тих фракцій, які «зайшли» до міської ради після виборів, — пояснив модератор обговорення Сергій Пасічник. – Ще одна модель: виконком, у якому з одного боку задіяні представники управлінських структур, а з іншого – залучаються представники політичних сил, які, знову ж таки, представлені в раді. Є й різне бачення стосовно того, чи повинні бути представлені громадські діячі.

Міському голові запропонували 41 кандидатуру до нового виконкому. Сам мер Анатолій Бондаренко пропонує сформувати його з дев’яти представників, а кількість своїх заступників хоче скоротити – нині їх 6. Він вважає, що у виконкомі мають працювати й громадські активісти.

– Єдиний контроль для цих подій, що відбуваються в місті, можна здійснювати через громадськість. Роль заступників нині фактично нівелюється – це надбудова над директорами департаментів. Я за тотальне скорочення заступників – до трьох осіб, підкреслив Бондаренко. – Виконавчий комітет – це надбудова, рудимент радянської системи та інструмент колективної безвідповідальності.

Читайте також: У 2018-м змінилися соціальні нормативи споживання електричної енергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #Черкаси #АнатолійБондаренко
Оголошення
live comments feed...