• Головна
  • Черкаська міськрада відправила виконком у відставку
09:13, 11 січня 2018 р.

Черкаська міськрада відправила виконком у відставку

До 16 січня міський голова Анатолій Бондаренко має подати на розгляд і затвердження депутатів новий склад виконавчого комітету

Депутати підтримали проект рішення "Про розпуск виконавчого комітету, припинення повноважень та звільнення першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради". За це висловилося 38 черкаських обранців, повідомив сайт мерії.

До 16 січня міський голова Анатолій Бондаренко має подати на розгляд і затвердження депутатів новий склад виконавчого комітету. Доти ж  продовжать працювати нинішні його представники.

Раніше депутати вже двічі відправляли виконком у відставку. Утім, міський голова ветував прийняті рішення через юридичні розбіжності. Одразу після оголошення результатів голосування на сесії 10 січня Анатолій Бондаренко повідомив, що підпише ухвалене рішення.

Нагадаємо, нині в складі виконавчого комітету 13 представників: міський голова Анатолій Бондаренко, його перший заступник – Станіслав Овчаренко, заступники Роман Сотуленко, Роман Буданцев, Геннадій Шевченко, Ігор Коломоєць, Сергій Гура, секретар міськради Олександр Радуцький, а ще – Роман Ганзевич, Володимир Білик, Олексій Колісник, Андрій Мушієк та Олександр Сандецький, які представлені у виконкомі на громадських засадах.

Читайте також: У Черкаській міськраді з'явилася фракція об'єднання "Самопоміч".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #виконком #депутати
Оголошення
live comments feed...