• Головна
  • В Україні стартовала реєстрація на пробне ЗНО
актуально
13:09, 10 січня 2018 р.

В Україні стартовала реєстрація на пробне ЗНО

актуально
В Україні стартовала реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 9 і триватиме до 31 січня.

Участь у пробному ЗНО є однією зі складових підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідатимуть програмам зовнішнього оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є наближеною до процедури проведення основного ЗНО, повідомили в Черкаській ОДА.

Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики і хімії, з урахуванням реєстраційних даних учасників, можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО є платною. Вартість одного тестування для одного учасника кожний регіональний центр оцінювання якості освіти визначатиме окремо.

Нагадаємо, в Черкасах визначили вартість участі у пробному ЗНО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #пробнетестування
Оголошення
live comments feed...