• Головна
  • Перевірити легальність ялинки можна через мобільну програму
12:15, 18 грудня 2017 р.

Перевірити легальність ялинки можна через мобільну програму

Перевірити легальність ялинки можна через мобільну програму

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр»  розробило програмне забезпечення для Android, за допомогою якого можна дізнатись походження ялинки.

Перевірка законності походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із самоклейної етикетки (або бирки), яка прикріплена до ялинки, у мобільний додаток на телефоні. Самоклейні етикетки (бирки) містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини, повідомили в Черкаській ОДА.

Посилання для скачування додатку www.ukrforest.com/files/yalinka.apk.

Також можна перевірити легальність ялинки на сайті http://www.ukrforest.com. У випадку, якщо інформація відсутня – це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Держлісагентство проводить заходи для того, щоб задовольнити потребу в новорічних ялинках, не завдаючи шкоди для лісу:

– на площі 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де зростає 18 млн шт. хвойних дерев різних порід у віці від 1 до 10 років;

– щороку в грудні передбачається проведення рубок догляду за лісом в загущених молодняках, де без шкоди для лісу можна вибрати (відсортувати) близько 1 млн. шт. новорічних ялинок;

– є можливість у достатній кількості забезпечити потреби в гілках хвойних порід для створення новорічних композицій, щоб прикрасити оселю оригінальним ялинковим букетом, не рубаючи все дерево.

Читайте також: Черкащанам пропонують ялинки в контейнерах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинка #легальність #походження #перевірка
Оголошення
live comments feed...